Tarptautinė vasaros mokykla apie kokybinius tyrimus 2022 m. birželio 27 – 29 d., VDU

HIDDEN
Tarptautinė vasaros mokykla ape kokybinius tyrimus

2022 m. birželio 27, 28 ir 29 d. Vytauto Didžiojo universiteto Edukologijos  tyrimų institutas,bendradarbiaudamas su Socialinių tyrinėtojų mokykla, organizuoja Tarptautinę vasaros mokyklą apie kokybinius tyrimus 2022 (ISS QR VDU 2020).

Džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į Tarptautinę kokybinių tyrimų vasaros mokyklą 2022 Vytauto Didžiojo universitete, Kaune.

Šiais metais susitiksime internetu.

Šiais metais į aukštesnio lygio kursus kviečiame doktorantus ir mokslininkus. Tai darome vasaros mokyklos dalyvių pageidavimu, nes patirtis rodo, kad likti baziniame lygyje nebeapsimoka.

Šiais metais priėmėme sprendimą judėti pirmyn. Tris dienas vyks paskaitos ir seminarai. Kiekviena diena bus skirta konkrečiai temai – Grindžiamoji teorija  (prof. dr. Antony Bryant,  Lidso Beketo universitetas, JK), Kiekybinių ir kokybinių mokslinių straipsnių rengimas (prof. hab. dr. Vilma Žydžiūnaitė, VDU Edukologijos tyrimų  institutas Lietuva) ir Etnografija ( dr. Laura Purdy, Edge Hill universitetas, JK).

Dėstytojai sieks suteikti jums galimybę užduoti klausimus ir gauti konkrečius atsakymus. Pagrindinis mokymosi formatas bus paskaitos ir seminarai. Todėl jūsų klausimai, aktyvumas ir susidomėjimas bus svarbūs IISS QR VDU 2022 kokybei.

Informacinę pagalbą Tarptautinėje kokybinių tyrimų vasaros mokykloje 2022 teiks Edukologijos mokslų daktarė Vaida Jurgilė (VDU Edukologijos institutas, Lietuva).

Organizacinė komunikacijos pagalba: doktorantas Marius Daugėla (Vytauto Didžiojo universitetas,  Edukologijos tyrimų institutas , Lietuva).

Jau dabar rezervuokite šias datas – 2022 m. birželio 27, 28 ir 29 d.

Iki  greito susitikimo  internetu – 2022 m. birželio pabaigoje studijuoti tyrimo metodiką Vytauto Didžiojo universiteto Edukologijos institute.

 Visa informacija apie šią vasaros mokyklą: https://gtsummerschool.vdu.lt/

Registracija: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=iRNwEFtPeEC66iCeOcYhDueOr4ZMDdBOokJKzEmoJk1UNDE5VjVDWE1aUDFQSllQSTlGTklUSTEwVS4u

Vytauto Didžiojo universiteto Esukologijos instituto informacija

EERA vasaros mokykla  liepos 11 – 15 dienomis, 2022

 

HIDDEN
ERRA vasaros mokykla 2022

2022 metų EERA vasaros mokykla ,,Tyrimo dizainas  nuo nulio: suprasti kas, kaip ir koks  yra jūsų tyrimas“  (angl. Research design from scratch: Making sense of the whats, whos and hows of your investigationvyks Porto universitete, Portugalijoje.

Vasaros mokykla priims  60 – 70 doktorantų. Jau galima teikti prašymus į penkių dienų vasaros mokyklą 2022 m. liepos 11 – 15 d. Prašymų pateikimo terminas nuo 2021m. lapkričio 16 d. iki 2022 m. sausio 31 d.

EERA  vasaros mokyklos  2022 tikslas – remti doktorantų pastangas plėtoti mokslinius tyrimus nuo nulio: nuo idėjos tvirtam projektui.  Vasaros mokykloje bus sukurtos erdvės dalytis, diskutuoti ir diskutuoti, o tai leis naujiems mokslininkams bendrauti tarpusavyje ir su labiau patyrusiais tyrėjais, remiantis savo idėjomis kaip atspirties tašku bendradarbiaujant bendrai mokytis apie atliekamo tyrimo praktiką, problemas ir iššūkius. Mokytojai bus iš keturių tyrimų centrų – CIIE, CIEd, CIDTDFF ir CEAD, taip pat tarptautiniai mokslininkai, kurie dalinsis savo žiniomis ir patirtimi įvairiais švietimo ir socialiniais klausimais visuose švietimo sektoriuose, nuo ankstyvųjų metų iki aukštojo mokslo ir suaugusiųjų švietimo.

Plačiau apie vasaros mokyklą : https://eera-ecer.de/seasonschools/eera-summer-school-2022/

https://lera.lt/wp-content/uploads/2021/11/EERA_Summer_School_2022_Porto_fin.pdf

Prašymų teikimas:  https://www.conftool.net/eerss2022