LETA konferencija 2020

Kvietimas

Švietimas ir ugdymas, jungiantis bendruomenes

Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos ir Vilniaus universiteto Ugdymo mokslų instituto organizuojama IV-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) konferencija ir IV-oji edukologijos doktorantų konferencija.

Plenarinės sesijos įrašas skelbiamas čia: https://youtu.be/oeny-th0KfI

Plačiau: https://lera.lt/wp-content/uploads/2022/01/LETA_konferencijos-programa_2020.pdf

Informacija

Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos ir Vilniaus universiteto Ugdymo mokslų instituto organizuojama IV-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) konferencija ir IV-oji edukologijos doktorantų konferencija.

Plenarinės sesijos įrašas skelbiamas čia: https://youtu.be/oeny-th0KfI

Plačiau: https://lera.lt/wp-content/uploads/2022/01/LETA_konferencijos-programa_2020.pdf

2020 m. spalio 9 d. įvyko IV-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) konferencija ir IV-oji edukologijos doktorantų konferencija.

Daugiau nei 200 konferencijos dalyvių sveikino Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas prof. dr. E. Jovaiša, Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto viceministras prof. habil. dr. V. Razumas, Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas prof. dr. R. Baronas bei Vilniaus universiteto Studijų prorektorius doc. dr. V. Jaskūnas.

Plenarinėje sesijoje pranešimus skaitė:

Prof. habil. dr. Rimantas Želvys (Vilniaus universitetas) Ne tik kokybiškas, bet ir teisingas: ES šalių švietimo sistemų efektyvumas ir našumas prieinamumo ir nešališkumo požiūriu,
prof. dr. Gintautas Mažeikis (Vytauto Didžiojo universitetas) Divergentinis mąstymas ir neformalusis švietimas: formaliojo švietimo kritika,
dr. Sandra Kairė (Vilniaus universitetas) Antropoceno vaikų santykis su ugdymu: mokymasis išgyventi.

Plenarinės sesijos įrašas skelbiamas platformoje Youtube: https://youtu.be/oeny-th0KfI

Galerija