LETA konferencijos

LETA konferencija 2023

Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos ir  Kauno technologijos universiteto  organizuojama VII-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) konferencija: UGDYMAS IR ŠVIETIMAS: ĮVAIROVĖS VERTĖ. Skiriama LETA įkūrimo 25-tosioms metinėms. 

LETA konferencija 2022

Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos ir Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos organizuojama VI-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) konferencija: ŠVIETIMO PRAKTIKA IR TYRIMAI TURBULENTINIAME PASAULYJE.  Skiriama Lietuvos universiteto 100-iui.

LETA konferencija 2021

Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos ir Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto Edukologijos ir socialinio darbo instituto organizuojama V-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) konferencija: MOKSLINIS PILIETIŠKUMAS  NEAPIBRĖŽTAME PASAULYJE.

LETA konferencija 2020

Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos ir Vilniaus universiteto Ugdymo mokslų instituto organizuojama IV-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) konferencija ir IV-oji edukologijos doktorantų konferencija: ŠVIETIMAS IR UGDYMAS, JUNGIANTIS BENDRUOMENES. 

LETA konferencija 2019

Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU), Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centre, įvyko III-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) ir III-oji edukologijos doktorantų konferencija: UGDYMO IR ŠVIETIMO aTEITIES VERTĖ. 

LETA konferencija 2018

KU vyko II-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA), II-oji tarptautinė doktorantų mokslinė konferencija: UGDYMAS IR ŠVIETIMAS ŽMOGAUS GEROVEI.