LETA 2023 konferencija

LETA konferencijos

LETA konferencija 2023

Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos ir Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos organizuojama VII-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) konferencija:

LETA konferencija 2022

Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos ir Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos organizuojama VI-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) konferencija:„ŠVIETIMO PRAKTIKA IR TYRIMAI TURBULENTINIAME PASAULYJE“. Skiriama Lietuvos universiteto 100-iui

LETA konferencija 2021

Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos ir Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto Edukologijos ir socialinio darbo instituto organizuojama V-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) konferencija ,,Mokslinis pilietiškumas neapibrėžtame pasaulyje“.

LETA konferencija 2020

Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos ir Vilniaus universiteto Ugdymo mokslų instituto organizuojama IV-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) konferencija ir IV-oji edukologijos doktorantų konferencija.

LETA konferencija 2019

Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU), Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centre, įvyko III-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) ir III-oji edukologijos doktorantų konferencija „Ugdymo ir švietimo ateities idėjos“.

LETA konferencija 2018

KU vyko II-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA), II-oji tarptautinė doktorantų mokslinė konferencija „Ugdymas ir švietimas žmogaus gerovei“