LETA konferencija 2021

Kvietimas / Informacija

Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos ir Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto Edukologijos ir socialinio darbo instituto organizuojama V-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) konferencija ,,Mokslinis pilietiškumas neapibrėžtame pasaulyje“.

2021 m. spalio 8 – 9 d.

Kviečiame dalyvauti  Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos ir Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto Edukologijos ir socialinio darbo instituto organizuojamoje V-ojoje Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) konferencijoje „Mokslinis pilietiškumas neapibrėžtame pasaulyje“.

Konferencija vyks 2021 m. spalio 8 – 9 dienomis. Pirmoji diena (spalio 8) vyks kontaktiniu būdu Mykolo Romerio universitete  (Ateities g. 20, Vilnius, I-414 auditorijoje). Primename, kad į universiteto patalpas įleidžiami tik Galimybių pasą turintys asmenys. Antroji konferencijos diena vyks nuotoliniu būdu.

Užsiregistruoti dalyvauti konferencijoje galite iki 2021 m. rugsėjo mėn. 24 d. sekdami šia nuoroda: Registracijos nuoroda: https://forms.office.com/r/qVmq0LCBGk
Kilus klausimams, kreipkitės  el. p. esdi.konferencija@mruni.eu

Konferencijos mokestis:

dalyvaujant tik I-ą konferencijos dieną – 30 eurų;

dalyvaujant tik II-ą konferencijos dieną – 10 eurų;

dalyvaujant abi konferencijos dienas – 40 eurų.

Plenariniai pranešimai

Prof. dr. Vilma Žydžiūnaitė
“Edukologijos mokslo terminijos žargonizavimas: nacionalinės ir tarptautinės akademinės terminijos santykio skaidrumas ir etiškumas“ https://lera.lt/wp-content/uploads/2021/10/prof.dr_.Vilma-Zydziunaite-pranesimas-LETA-2021.pdf

Pranešimai sekcijoje „EDUKACINIAI TYRIMAI NEAPIBRĖŽTAME PASAULYJE: IŠŠŪKIAI IR NAUJOS GALIMYBĖS“

Pranešimai sekcijoje „MOKYMASIS „VISADA IR VISUR“ ĮSIVEIKIANT SU PROBLEMOMIS KASDIENINĖSE IR KRIZINĖSE SITUACIJOSE“

Neringa Kurapkaitienė ,,Autentiškumo provokacija neapibrėžtoje savanorystėje“.

 

Galerija