LETA narystė

Tapkite nariu

LETA nariais gali būti Lietuvos Respublikos piliečiai ir užsieniečiai, nuolat gyvenantys Lietuvos Respublikoje, sulaukę 18 metų, pripažįstantys LETA įstatus, aktyviai dalyvaujantys edukaciniuose tyrimuose ir mokantys nustatytus LETA narystės mokesčius. Su LETA įstatais galite susipažinti čia: LETA Įstatai. Su LETA nario mokesčio mokėjimo tvarka galite susipažinti čia: LETA nario mokesčio mokėjimo tvarka . LETA narystė yra metinė: nuo einamųjų metų sausio 1 d. iki gruodžio 31 d. Kad įsigaliotų metinė  reiktų registruotis ir atlikti  nuorodytus veiksmus. Registracijos forma yra čia: https://lera.lt/produktas/leta-naryste-2024-metams/. Svarbu: jei jau turite paskyrą, antrame žingsnyje nebeveskite savo duomenų, o spauskite prisijungti ir atlikite tolesnius veiksmus. Mokėjimo paskirties laukelyje  nuodykite: vardas, pavardė už 2024 m. LETA narystę.

Jei LETA narystės mokestį apmoka institucija, dėl sąskaitų-faktūrų kreiptis į Aidą Kairienę  el. paštu: [email protected]

Nariai, už kuriuos apmoka institucijos, taip pat privalo užsiregistruoti į narius: https://lera.lt/produktas/leta-naryste-2024-metams/.Registruodamiesi tada  pirmoje užsakymo formoje skiltyje „Pasirinkite nario mokesčio dydį” pasirInkite  „narystė jau apmokėta” ir  skiltyje „Apmokėjimo duomenys” pasirinkite  „Sąskaitos nereikia”, nes sąskaita bus išrašyta institucijai.

LETA metinis narystės mokestis 20 eurų (doktorantams ir aukštosiose mokyklose dirbantiems dėstytojams, kurie neturi daktaro laipsnio – 10 eurų). Senjorai neprivalo mokėti nario mokesčio, tačiau gali tai daryti laisvanoriškai.

LETA privatumo politika