LETA 2023 konferencija

Konferencijos

2023 ERRA konferencija

Kviečiame teikti paraiškas ECER 2023  konferencijai „The Value of Diversity in Education and Educational Research“, kuri vyks Glasge 2023m. rugpjūčio 21 -26 dienomis.
2023 m. rugpjūčio 21-22 d. – Naujų tyrėjų konferencija, ERC
2023 m. rugpjūčio 22-25 d. – Europos švietimo tyrimų konferencija, ECER
Galutinis pateikimo terminas: 2023 m. sausio 31 d.
Plačiau: https://eera-ecer.de/ecer-2023-glasgow/ecer-2023-call-for-proposals-network-calls/

Šia konferencija siekiama aptarti daugybę skirtingų švietimo tyrimų įvairovės formų – konceptualių, kontekstinių ar metodologinių – ir ištirti, kaip kuriamos įvairios praktikos kiekvienoje iš jų ir tarp jų. Galiausiai siekiama pabrėžti sėkmes ir iššūkius, kylančius dėl švietimo tyrėjų ir švietimo tyrimų siekio atsižvelgti į įvairovę ir ją įtraukti į visus veiklos aspektus. Kaip švietimo tyrimai padeda atskleisti iššūkius, kuriuos kelia vis labiau matomos įvairios įvairovės formos? Kaip jie paaiškina skirtingus požiūrius, metodus ir rezultatus, kurie buvo sukurti švietimo kontekstuose visame pasaulyje, ir suteikia įžvalgų rengiant įtraukiojo švietimo politikos priemones?

Tikimės sulaukti pranešimų šia itin svarbia tema iš visos Lietuvos.

ECER 2022

Kviečiame teikti paraiškas ECER 2022  ir ECER Plus konferencijai „Švietimas besikeičiančiame pasaulyje: pasaulinių realijų įtaka edukacinių tyrimų perspektyvoms ir patirčiai“, kuri vyks Jerevane.
Pateikimo terminas: nuo 2021m.  gruodžio 7 d. iki 2022 m. sausio 31 d.
Plačiau: https://eera-ecer.de/ecer-2022-yerevan/ecer-2022-call-for-proposals-network-calls/
https://eera-ecer.de/fileadmin/user_upload/Documents/ECER_Documents/ECER_2022_Call_for_Proposals_fin.pdf

ECER 2021

„ECER 2021“ konferencija tema „Education and Society: expectations, prescriptions, reconciliations“, nuotoliniu būdu vyks keturias su puse dienos, pradedant rugsėjo 6 d., t.y. pirmadienio rytą ir baigiant rugsėjo 10 d., penktadienį, pietų metu. Be interaktyvių pranešimų sesijų, mokslinių tyrimų dirbtuvių, diskusijų, pokalbių sesijų, plakatų pristatymo sesijų  ir simpoziumų, bus plakatų paroda ir leidėjų paroda. Abi parodos siūlo galimybę pabendrauti ir (arba) susiburti vaizdo susitikimui. Planuojama, kad pagrindiniai vaizdo įrašai būtų prieinami prieš ECER, o ECER savaitė baigsis penktadienį „pagrindinių“ pranešėjų pranešimais. Konferencijos metu bus daugybė galimybių bendrauti ir bendradarbiauti, bus organizuojama speciali veikla, kurią organizuoja tinklai, taip pat renginiai Ženevos tematika, kuriuos organizuoja vietos organizacinis komitetas Ženevoje. ECER 21 konferencija Ženevoje bus internete.

Daugiau informacijos: https://eera-ecer.de/ecer-2021-geneva/

ECER 2021: ERRA tinklaraštis – tyrimų sklaidai

Skleiskite informaciją apie savo tyrimą. Raskite savo skaitytoją. Reflektuokite savo tyrimą, skatinkite diskusijas su kitais tyrėjais ir suinteresuotomis šalimis, tokiomis kaip mokymo (si) specialistai, politikos formuotojai, studentai, mokiniai, tėvai.

Plačiau: https://eera-ecer.de/news/release-your-research/

ECER 2020

Reconnecting EERA activities on the 23-28 th of August in 2020.

As you know, the ECER 2020 conference was canceled due to Covid2019. Instead, the European Association for Educational Research, of which we are members, has organized various activities aimed at bringing together European researchers in education. Plenary speeches here: https://eera-ecer.de/previous-ecers/ecer-2020-glasgow/reconnecting-eera-23-28-august-online
https://eera-ecer.de/previous-ecers/ecer-2020-glasgow/reconnecting-eera-23-28-august-online/

ECER 2019

ECER 2019 konferencija Hamburge – “Education in an Era of Risk – the Role of Educational Research for the Future“ švietimas apie ateities gyvenimo aktualijas.

ECER 2019 konferencija vyko rugsėjo 2-6 dienomis laisvajame Hansos mieste Hamburge. Antrasis pagal dydį, vienas gražiausių Vokietijos miestų išsidėstė šiaurėje, prie Elbės deltos į Šiaurės jūrą. Šis verslo, pramonės ir kultūros centras yra antrasis pagal dydį uostas Europoje ir didžiausias Vokietijoje.

ECER yra pagrindinė Europos edukacinių tyrimų asociacijos (EERA) konferencija. LETA yra kolektyvinė EERA narė. Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos prezidentė Liudmila Rupšienė informavo, kad ECER2019 surinko beveik 3000 edukaciją tyrinėjančių žmonių iš visos Europos ir pasaulio. Dvi dienas vyko pradedančiųjų tyrėjų konferencija (angl. Emerging Researchers’ Conference, ERC) ir keturias dienas – pagrindinė konferencija, kurios metu vyko pranešimai 37 tarptautiniuose tyrėjų tinkluose. Doktorantai daro pristatymus ne tik pradedančiųjų tyrėjų konferencijoje, daugelis tinklų priima doktorantų pranešimus ir į pagrindinės konferencijos sesijas. Konferencijoje dalyvavo kelios doktorantės iš Lietuvos. Iš viso Lietuvą atstovavo virš 40 pranešimų autorių ir bendraautorių, kurie parengė 31 pranešimą.

Visiems dalyviams konferencija buvo puiki galimybė skelbti savo mokslinius tyrimus, sužinoti karščiausias edukologijos mokslo ir edukacijos praktikos naujienas, užmegzti ir stiprinti tarptautinius kontaktus, plėtoti bendrystę ir bendradarbiavimą.