Doktorantų vasaros mokykla „Viešasis kalbėjimas: pranešimų rengimas ir pristatymas“

HIDDEN
VDU doktorantų vasaros mokykla „Viešasis kalbėjimas: pranešimų rengimas ir pristatymas“ liepos 19 – 23 dienomis, 2021

Gerbiami Kolegos,

VDU Doktorantų klubas kviečia doktorantus bei dėstytojus dalyvauti IV-oje doktorantų vasaros mokykloje, kuri vyks 2021 m. liepos mėn. 19 – 23 d. Vytauto Didžiojo universitete (Kaunas, V. Putvinskio g. 23, 103 aud.).

Jūs įgysite teorines žinias ir praktinius įgūdžius, leidžiančius viešai pristatyti savo mokslines idėjas, mokysitės parengti savo pranešimą, struktūruotai pateikti medžiagą, sužinosite apie įvairius pristatymo įrankius, kas labai padės kalbant viešai arba ginant Jūsų disertaciją.

Gausite 2 ECTS pažymą, įrodančią Jūsų akademinį tobulėjimą mokslinių pranešimų srityje.

Mokymų kalba: lietuvių.

Daugiau informacijos ir programą rasite svetainėje: https://dvm.vdu.lt/

Virtuali EERA vasaros mokykla 2021 Suomijoje

HIDDEN
EERA vasaros mokykla 2021

Virtuali vasaros mokykla „Švietimo tyrimų metodologijos pagrindai: Tyrimų etika švietimo tyrimuose” (angl. Beyond the Basics in Educational Research Methodology: Research Ethics in Educational Research).

 Virtuali, interaktyvi „Vasaros mokykla 2021“, kurią rengia Jyväskylä universitetas, suteikia galimybę daktarams / doktorantams pristatyti ir gauti atsiliepimus apie savo tyrimus, dalyvauti internetiniuose seminaruose, susijusiuose su jų tema ir tyrimo metodika, pateikti klausimus tyrimo tema savo mažose mokymo grupėse, kurios siūlo saugias ir konstruktyvias debatų ir diskusijų erdves. EERA 2021 m. vasaros mokyklos tikslas – padėti studentams siekti metodiškai puikių tyrimo rezultatų, kuriuose atsižvelgiama į etinius klausimus. Bus taikoma aukštos kokybės į studentą orientuota konstruktyvistinė pedagogika, o studentų mokymasis bus sustiprintas įkvepiančia, pripažinimą turinčiais pagrindinių pranešėjų paskaitomis. Vasaros mokykla siūlo galimybę aptarti savo tyrimus ir idėjas draugiškoje, atsipalaidavusioje ir skatinančioje atmosferoje. Vasaros mokyklos metu studentai turės galimybę dirbti internetinėse grupėse, kurios yra organizuojamos remiantis tyrimų temomis ir jų metodiniais pasirinkimais. Bus naudojamas interaktyvus, novatoriškas darbas grupėse, įvairios diskusijos ir dalyvavimo veiklos.

Plačiau: https://eera-ecer.de/seasonschools/eera-summer-school-2021/eerss-2021-theme-and-aims