2019 m. rugpsėjo 2 – 6 dienomis EERA  konferencija

HIDDEN
2019 m. ECER konferencija

ECER 2019 konferencija Hamburge – “Education in an Era of Risk – the Role of Educational Research for the Future“ švietimas apie ateities gyvenimo aktualijas.

ECER 2019 konferencija vyko rugsėjo 2-6 dienomis laisvajame Hansos mieste Hamburge. Antrasis pagal dydį, vienas gražiausių Vokietijos miestų išsidėstė šiaurėje, prie Elbės deltos į Šiaurės jūrą. Šis verslo, pramonės ir kultūros centras yra antrasis pagal dydį uostas Europoje ir didžiausias Vokietijoje.

ECER yra pagrindinė Europos edukacinių tyrimų asociacijos (EERA) konferencija. LETA yra kolektyvinė EERA narė. Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos prezidentė Liudmila Rupšienė informavo, kad ECER2019 surinko beveik 3000 edukaciją tyrinėjančių žmonių iš visos Europos ir pasaulio. Dvi dienas vyko pradedančiųjų tyrėjų konferencija (angl. Emerging Researchers’ Conference, ERC) ir keturias dienas – pagrindinė konferencija, kurios metu vyko pranešimai 37 tarptautiniuose tyrėjų tinkluose. Doktorantai daro pristatymus ne tik pradedančiųjų tyrėjų konferencijoje, daugelis tinklų priima doktorantų pranešimus ir į pagrindinės konferencijos sesijas. Konferencijoje dalyvavo kelios doktorantės iš Lietuvos. Iš viso Lietuvą atstovavo virš 40 pranešimų autorių ir bendraautorių, kurie parengė 31 pranešimą.

Visiems dalyviams konferencija buvo puiki galimybė skelbti savo mokslinius tyrimus, sužinoti karščiausias edukologijos mokslo ir edukacijos praktikos naujienas, užmegzti ir stiprinti tarptautinius kontaktus, plėtoti bendrystę ir bendradarbiavimą.