Europos horizontas: galimybės Lietuvai

Š.m. kovo 30–31 d. vyks virtualus renginys „Europos horizontas: galimybės Lietuvai“, pažymėsiantis naujosios Europos mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Europos horizontas“ Lietuvoje pradžią. Kviečiame Lietuvos visuomenę ir mokslo bei inovacijų bendruomenę registruotis dalyvauti renginyje.

Renginį organizuoja LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos mokslo taryba, mokslo ir inovacijų ryšių biuru Briuselyje LINO, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra MITA.

  • Renginyje Europos Sąjungos inovacijų, mokslinių tyrimų, kultūros, švietimo ir jaunimo komisarė Mariya Gabriel apžvelgs, kokių Europos Sąjungos tikslų padės siekti naujoji programa, „Europos horizontą“ kaip politikos įgyvendinimo priemonę  pristatys EK  mokslo ir inovacijų direktorato generalinis direktorius Jean-Eric Paquet.
  • Bus pristatyta kitų valstybių geroji praktika rengiantis dalyvauti naujoje programoje ir surengta politinė diskusija, kaip Lietuva galėtų geriau išnaudoti šios programos teikiamas galimybes.
  • Antroji diena skirta detaliau supažindinti su programos struktūra ir galimybėmis būsimiems pareiškėjams. 

           Registracija į renginį ir programa: https://bit.ly/3cxOzLg
           Daugiau informacijos: https://bit.ly/2Q16DFU