Lietuvos edukacinių tyrimų asociacija

Juridinio asmens kodas 191974021
Adresas: H. Manto 84, LT-92294 Klaipėda

Vasaros mokyklos Lietuvoje ir užsienyje

VASAROS MOKYKLOSNUORODOS
KTU vasaros mokykla
KTU doktorantų vasaros mokykla skirta pagrindinėms kompetencijoms, orientuotoms į geriausius rezultatus sėkmingai ginant daktaro disertaciją, esamų kompetencijų plėtojimui ir tolesnių tyrimų krypčių nustatymui. Pagrindinės doktorantūros vasaros mokyklų temos: mokslinių tyrimų duomenų valdymas, mokslinių straipsnių rašymas, projektų valdymo subtilybių analizė, tyrimų integralumas ir etika, intelektinės nuosavybės ir patentų sistema, bendravimo įgūdžių ugdymas ir kt.
https://summerschool.ktu.edu/#Aims
VDU vasaros mokyklahttps://dvm.vdu.lt/how-to-publish/
Talino vasaros mokykla
Talino vasaros mokykla, organizuojama nuo 2006 m. Ji trunka tris savaites liepos mėnesį ir apjungia platų kursų spektrą su turtinga, įvairialype kultūrine programa ir pritraukia dalyvius iš viso pasaulio. Be įvairių socialinių renginių, dalyviai savaitgalio kelionėse į skirtingas šalies vietas aplanko muziejus, istorinius objektus, kultūrinės svarbos vietas ir apžiūri Estijos gamtą. Talino vasaros mokykloje stengiamasi mokslinį požiūrį derinti su atpalaiduojančia atmosfera, mokantis ir tuo pačiu metu tyrinėjant Estijos kultūrą.
https://summerschool.tlu.ee
Prahos vasaros mokykla
Prahos vasaros mokykla – tai savaitę trunkančios akademinės programos, kurias kasmet organizuoja Prahoje įsikūrusi NVO “SCHOLA EMPIRICA”. Vasaros mokyklą apima platų socialinių mokslų disciplinų spektrą, įskaitant Europos politiką, ekonomiką, psichologiją, švietimą ar elgesio mokslus. Ji skiria daugiausia dėmesio dabartiniams įvykiams, pasitelkiant pažangiausius tyrimus.
http://praguesummerschools.org
Helsinkio vasaros mokykla
Helsinkio vasaros mokyklą kasmet rugpjūtį organizuoja Helsinkio universitetas. Tai tarptautinė vasaros mokykla, siūlanti kursus, apimančius įvairiausias akademines sritis ir daugiadisciplinines temas.
https://www.helsinki.fi/en/admissions/helsinki-summer-school
Vasaros mokyklos Europojehttps://www.summerschoolsineurope.eu
ERRA vasaros mokykla
Kasmetinėse EERA vasaros mokyklose susirenka apie 70 jaunųjų mokslininkų iš 20–30 šalių, kuriuos kuruoja ir konsultuoja patyrę tyrėjai. Kai kurie EERA tinklai vykdo dalykines sezonines mokyklas.
https://eera-ecer.de/seasonschools/
Europos švietimo studijų vasaros mokyklahttp://www.susees.eu/aims-and-scope/
Europos universiteto instituto vasaros mokyklahttps://teachertraining.eui.eu
Harvardo vasaros mokyklahttps://www.summer.harvard.edu