[:lt]2020 m. spalio 9 d. įvyko IV-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) konferencija ir IV-oji edukologijos doktorantų konferencija.

Daugiau nei 200 konferencijos dalyvių sveikino  Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas prof. dr. E. Jovaiša, Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto viceministras prof. habil. dr. V. Razumas, Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas prof. dr. R. Baronas bei Vilniaus universiteto Studijų prorektorius doc. dr. V. Jaskūnas.

Plenarinėje sesijoje pranešimus skaitė:

Prof. habil. dr. Rimantas Želvys (Vilniaus universitetas) Ne tik kokybiškas, bet ir teisingas: ES šalių švietimo sistemų efektyvumas ir našumas prieinamumo ir nešališkumo požiūriu, 
prof. dr. Gintautas Mažeikis (Vytauto Didžiojo universitetas) Divergentinis mąstymas ir neformalusis švietimas: formaliojo švietimo kritika,
dr. Sandra Kairė (Vilniaus universitetas) Antropoceno vaikų santykis su ugdymu: mokymasis išgyventi.

Plenarinės sesijos įrašas skelbiamas platformoje Youtube: https://youtu.be/oeny-th0KfI

Pateikiame keletą akimirkų iš konferencijos:

                                            

IV-oji nacionalinė edukologijos doktorantų konferencija dalinai finansuota LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšomis pagal Vilniaus universiteto įgyvendinamą projektą „Edukologijos doktorantų akademinių kompetencijų plėtojimas”.

Už nuotraukas dėkojame R. Bružienei, D. Saveikienei bei prof. dr. R. Brunevičiūtei.[:]